Naše společnost, AQ Electronic, spol. s r.o. byla založena v roce 2003 a dnes je jedním z největších distributorů pasivních elektronických součástek. V roce 2008 rozšířila portfolio o veliké množství a typů jiných elektronických součástek, komponentů pro elektroniku, chemických přípravků, instalační techniky, pájecí techniky, baterií a měřicí techniky. Skladem máme momentálně přes 38.000 položek elektronických součástek, nářadí a finálních produktů.

Máme zkušený tým prodejních techniků a obchodních zástupců a to jak v nákupu, tak v prodeji.

Proč nakupovat v AQ electronic

Nakupovat u AQ electronic, s.r.o. má své výhody. Již od počátku své existence jsme se v AQ electronic zaměřili přímo na výrobní firmy elektronických součástek a elementů, kterým zajišťujeme přímý prodej a to jak distributorům, mezinárodním výrobním fírmám, tak i menším společnostem a jednotlivému koncovému zákazníkovi. Mezi naše zákazníky patří mezinároní renomované výrobní společnosti, kde zajišťujeme dodávky strategických součástek v přesně definovaných termínech pro výrobu. Dále našimi zákazníky jsou školy, střední, ale i drobní živnostníci. V naší nabídce naleznete široký výběr produktů, takže během jedné objednávky si můžete nakoupit nejen součástky pro svůj budoucí výrobek, ale též veškeré potřebné nářadí a nástroje, které ke své činnosti budete potřebovat. Pro ty, kteří dávají přednost již hotovým výrobkům, můžeme nabídnout celou řadu finálních výrobků pro dílnu, domácnost, výpočetní techniku a audio/video.

Pokud Vaše podnikání přesáhne rámec běžného nákupu, můžete bez potíží přejít do péče našeho velkoobchodu, kde s Vámi dohodneme individuální ceny a dodací podmínky.